Kırgız Kadının Sevgilisini Öldürdüğü Ortaya Çıktı

Antalya'da gerçekleşen bir cinayet olayının ardından Kırgızistan uyruklu kadın erkek arkadaşını öldürmesinin nedeni ise kıskançlık ve alkol olduğu ortaya çıktı. Antalya'nın Manavgat ilçesinde gerçekleşen olayın ardından çok çarpıcı sözler çıktı. İlk olarak Kırgızistan uyruklu kadın daha önce Rusya'da evlenip boşandığı ortaya çıktı.

Rusya'daki evliğinden tane çocuğu olduğu belirlendi. Kıskançlık krizi yaşayan kadın erkek arkadaşının kendisine sürekli eski sevgililerinde söz etmesini kabullenemedi ve erkek arkadaşını defalarca bıçaklayarak öldürdüğünü söyledi. Hiç bir sorun yok iken işte çalışan adam birlikte yaşadığı yabancı uyruklu kadın ile akşam yemeğini dışarıda mangal yakıp yemek istedi. 

Yabancı uyruklu kadın kendi arkadaşlarını da çağırdı kalabalık bir şekilde mangal yapıp alkol eşliğinde sohbet eder iken genç adam alkol aldı. Ve sohbette eski  sevgililerinden söz etmeye başladı. Yabancı uyruklu kadın bu sözlere daha fazla dayanamadı. Ve masanın üzerindeki bıçağı alıp erkek arkadaşını defalarca bıçaklayıp öldürdü. Genç adamı kurtarmaya çalışan arkadaşları ne kadar çok araya girmeye çalışsalar da geç kadın alkol etkisi ile bıçağı saklanmaya devam etti. Ve olayın ardından yabancı uyruklu kadın ve arkadaşları göz altına alındı.