Kozmetik Şirketi Sahibine Akşam Yemeğinde Yemek Faturası 18 Milyon TL

Ünlü kozmetik şirketi sahibi yılın ilk günü ailesi ile birlikte akşam yemeği yemek için bir restaurant'a gitti akşam yemeğinin sonunda ise büyük bir şekilde hayatlarının şokunu yaşadılar.

Aile yemekte iken ailenin evlerine giren hırsızlar 14 minyon liralık senet ve 4 milyon değerinde ziynet eşyası çaldılar. Eve giren hırsızlar çok değerli eşyaları çalmakla kalmayıp birde 3 tane dizüstü bilgisayar ve saat koleksiyonlarını da çalmayı ihmal etmedi. İstanbul Bakırköy'de yaşayan aile mutlu ve huzurlu bir şekilde akşam yemeğini yedikten sonra hayatların şokunu yaşadılar. Hırsızlar ailenin evine girerek milyonlarca para ve değerli eşya çalarak hayatlarının vurgunu yaptı. 

Ünlü kozmetik şirketi sahibi olan adamın da saat koleksiyonunu çalan hırsızların 2 kişi oldukları belirlendi. Ev sahibi eve gelince evin darmadağın olması sonucunda korktukları başına geldi. Ev sahipleri ilk olarak evlerininde ki kapalı kutunun açıldığının ve kutunun içerisinde ki çikolataların yendiğini gördü aile büyük bir şoka uğradı ardından hemen polislere haber verdi. Olay yerine gelen polisler hırsızların peşine düştü yer yerde hırsızları aradığı belirlendi.