Kocaeli'nde eşi ile ticari araçta tartışan kadın 6 aylık bebeği ile hareket halindeki aracın içerisinden atladı. Kocaeli'nde eşi ile araç içerisinde tartışan 30 yaşındaki rukiye Karakaya 6 aylık bebeği ile hareket içerisinde olan arabadan dışarı atladı.

6 Aylık bebek en ufak bile yara almadan kurtulur iken kadın olay yerinde ağır bir şekilde yaralanarak hayatını kaybetti. Olay ise aile ile birlikte dışarı çıkan adam eşini alış veriş yapmak için arabanın içerisinde bekledi. Ancak alış verişin uzun sürmesine daha fazla dayanamayan adam araçtan çıkarak eşini çağırdı. Eşine alışverişten geç geldiği için tepki gösteren adam eşi ile tartışmaya başladı. 

30 yaşında ve 3 çocuk annesi olan kadın tartışmaya daha fazla dayanamadı ve kucağındaki 6 aylık bebek ile hareket halindeki aracın arka kapısı açarak kendini araçtan dışarı attı. 6 aylık bebek en ufak yara almaz iken araçtan atlayan 3 çocuk annesi kadın hayatını kaybetti. Eşi aracı durdurup hemen aşağıya indi ve olayı görünce sinirlerine hakim olamayıp aracı tekmelemeye başladı. İfadesi alınan eş serbest bırakıldı.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları