Kuyuya Düşen Genç Hayatını Kaybetti

Balıkesir''de 40 metre derinlikte olan kuyunun içerisine düşün genç tüm yapılan mücadeleye rağmen hayatını kaybetti. Gencin cesedini kuyunun içerisinden çıkarta bilmek için sabahın ilk saatlerinde ekipler olay yerinde çalışma başlattı.

Balıkesir'e bağlı bir köyde genç 40 metrelik olan çukurun içerisine düştü. Kurtarma ekipleri gencin cesedini olay yerinden çıkartabilmek için gece saatlerinden beri sabahın ilk saatine kadar çalışmasını sürdürdü. Çalışma sabahın ilk saatlerinde sonuç verdi. Ve gencin cansız bedeni çukurun içerisinden çıkartıldı. Gece yarısı başlayan çalışmalar sabahın ilk saatleri arasında gencin cesedi sabahın ilk saatinde kuyudan çıkarıldı. 

Gencin cesedi alınıp ambulans ile morga gönderilmek üzere yola çıktı. Gencin kuyuya nasıl düştüğü ise merak konusu olurken yetkililer araştırmayı derinleştirdi. Ve olay yerinde araştırma yaptı, yapılan araştırmalarda ise hala devam etmektedir. Araştırmalar devam eder iken kuyuyu araştırmalar ardından kapatılması bekleniyor. Gencin ailesi haberi aldıktan sonra büyük bir üzüntü yaşadı ve olayın nasıl gerçekleştiğine akıl sır erdiremediler. Aile perişan bir şekilde oğullarını son yolculuğuna uğurlamak üzeri üstlerine düşen görevi yapmaya hazırlanıyor.