Mersin'de Sel Sularına Kapılan Sultan Uncu'nun Cesedi Bulundu

Mersin'de dinmek bilmeyen yağışın ardından ortalık sel felaketi yaşamasının sonucunda sele kapılan Sultan Uncunun cesedi 25 gün sonra 650 kilometre uzaklıkta bulundu.

Sel felaketinde sele kapılan 2 yaşında ki miray'dan hala haber olmadığı belirlendi. Mersinde'de yaşanan sel felaketinin ardından 2 yaşındaki miray ile 25 yaşındaki Sultan uncu sel felaketine kapılıp ortadan kayboldu. Sultan uncunun cesedi DNA testi ile belirlendi. Ve 25 gün sonra 650 kilometre uzaklıkta ceset bulundu. Sultan uncunun cesedi bulunur iken hala 2 yaşındaki Miray'dan haber olmadığı belirlendi. Minik küçük kızdan ve sultan uncu'dan tüm ümitler kesilir iken balıkçılar bir cesede rastladı ancak ceset tanıla bilir halde değildi. 

Üzerinden kimliği çıkmayan kişi kimsesizler mezarlığına defedildi. Ancak DNA testi ile ceset uyuşması sonucunda cesedin Sultan uncuya ait olduğu belirlendi. Denizden çıkan ceset ne yazık ki sel felaketine kapılan sultan uncuya aitti. Küçük miray'dan haber alamayanlar büyük bir çalışma başlatması sonucunda hala küçük kızdan haber olmadığını belirttiler. Polisler sultan uncunun eşine telefon ile haber verdi. Adam karısının cesedini almak için muğla'ya gitti.