Namus Meselesi Diyerek Öldürmüştü

Bursa'da şok edici bir olay daha, Bursa'da evli ve çocuğu olan kadın namus meselesi diyerek öldürdüğü 30 yaşlarında ki adam meğerse 4 çocuğunun babasıymış.

Bursa'da evli ve 4 çocuk annesi olan kadın tabanca ile ateş ederek öldürdüğü komşusu 30 yaşındaki Ümit şahin 3 senedir sevgili olduğunu ve 3 kız çocuktan sonra dünya'ya gelen oğlunun babasının da o olabileceğini söyledi. Yapılan DNA onaylandı. Be çocuğun ümit şahin'den olduğu belirlendi. 4 çocuk annesi kadın tabanca ile komşusu ümit şahin'in kendisine ait olan evinin kapısının önüne geldi. Ve genç adamın kapısını çalarak içeri girdi. 

Genç adam olacak olanlardan habersizdi. Kadın tabancayı çıkarıp genç adama ateş etti. Ve genç kadın olay yerine gelen çocuklarına son kez sarıldı. Ve hemen polislere ihbarda bulundu olay yerine gelen polisler kadını tutuklayarak ceza evine gönderdi. Genç kadın ifadesinde ise bu cümleleri kullandı. Bana tecavüz etti sesimi çıkaramadım ve beni tehdit ederek bana tekrar tecavüz etti bende ondan hamile kaldım korkutmak için kendine ateş ettim ancak ben bu şekil olacağını bilmiyorum diyerek ifadesini tamamladı.