Yine bir öğretmen olayı yaşandı. Küçük kız öğrenci ödevini yapmayınca öğretmen sinir adeta sinir krizi geçirdi ve küçük kızı eline cetvel ile vurarak küçük kızın elini kırdı.

Küçük kızın ailesi öğretmenden şikayetçi oldu ancak öğretmenin aldığı ceza yetersiz kalarak cezası 3 bin TL para cezasına çarptırıldı. Beyoğlu'nda ilk okul da yaşanan bir olay vicdanları sızlattı. Ödevini yapamayan kızın eline tahta cetvel ile vuran öğretmen küçük öğrencisinin elini kırdı. Mahkeme öğretmene para cezası verdi. Küçük kızın ailesinin şikayeti üzerine başlatılan soruşturma sonucunda 4,5 yıla kadar hapsi talep edilen öğretmenin davası karara bağlandı. 

Öğretmen savunma ifadesinde is bu kelimeleri söyledi, Öğrencim ödevini yapmadığı için ona uyarılarda bulundum ancak öğrencim beni anlamadı ve tekrardan ödevlerini yapmamaya karar verdi. Bende kızdım eline tahta cetvel ile hafif bir şekilde vurdum dedi. Ben öğrencimin eline vurduktan 5 gün sonra öğrencimin ailesi kırık raporu aldı. Ben suçlu değilim serbest bırakılmayı istiyorum dedi.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları