Oje Hakkında Korkutucu Gerçekler

Bütün kadınların kullanmış oldukları ve kullanmaya devam ettikleri oje ürünlerinde korkutan gerçekler için bu konuyu mutlaka okuyunuz.

Bütün kadınlar için güzel olmak ve güzel görünmek en önemli yaşam felsefesidir. Tabi bu durum akla kozmetik sanayini ve ürünlerini getiriyor. Bir çok kadın bu ürünleri alarak,kullanıyor. Oje'de bu ürünlerin en sık kullanılanlarından fakat bu ürünleri çok dikkatli kullanmak son derece zaruri bir durum. Zira bu ürünler güzelliğine güzellik katmaya çalışan kadınlarımızı tehdit ediyor. Tabi'ki bu ürünleri standartlarına uygun olarak üreten firmaları'da bu durum içine dahil etmemek gerekiyor.

Oje İçinde Ne Gibi Maddeler Var ?

Pek çok kadının ve genç kızın kullandığı ojelerin kimyasal yapısını kısaca inceleyelim. ABD Duke Üniversitesi ile EWG (Çevre Çalışma Grubu) birlikte yaptığı çalışmanın sonuçlarına göre. İncelenen yüzlerce ürünlerin bir kısmında trifenilfosfat maddesinin bulunduğunu açıkladı. Bu madde hormonal sistemde dengesizliklere sebep oluyor. Bu maddenin genellikle mobilya ve plastik sanayinde kullanıldığını belirten uzmanlar, içerisinde trifenil fosfat bulunan ojenin, tatbik edildikten bir süre sonra kana karıştığının tespit edildiği paylaştı. Çevre çalışma grubunun bu tür ürünlerin kullanılmaması yönünde bir imza kampanyası'da başlattığı gelen bilgiler arasında.

oje bayan oje