Bartın'da kaldırımda yürüyen üniversiteli Burcu' kontrolden çıkan aracın çarpması ile birlikte 23 yaşındaki genç kız hayatını kaybetti. Bartın'da akşam saatleri arasında olay gerçekleşti. 23 yaşındaki genç kız kaldırımda yürürken kontrolünü kaybeden araç hızlı bir şekilde kaldırıma çıktı.

Ve üniversite öğrencisine çarptı. Araç büyük bir hızla gelerek 6 araca vurarak ve kaldırıma çıkarak takla atarak durabildi. Olay yerinde genç kız ağır bir şekilde yaralandı. Sağlık ekipleri hemen olay yerine ulaştı ağır yaralı olan genç kızı hemen devlet hastanesine kaldırdılar. Ancak 23 yaşındaki genç kız tüm müdahalelere rağmen kurtulamadı. Ve hayatını kaybetti. 

Kazayı yapan sürücü ise hafif yaralar alarak sağ kurtarıldı. Sağlık ekipleri kazayı yapan 21 yaşındaki genci hastaneye götürdü gencin tedavisinden sonra polis genci göz altına aldı. Kaza ile ilgili Cumhuriyet Savcılığı tarafından soruşturmaya yer açıldı. Ve soruşturma başlatıldı. Genç adam aracı kullanırken alkollü olup olmadığı merak ediliyor. Genç kızı hayattan koparan kaza ise yürekleri sızlattı. Genç kızın aile haberi alması sonucu yıkıldı. Hayatta büyük hayalleri olan burcu kaldırımda yürürken can verdi.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları