Osmaniye'de Trafik Kazası: 2'si Polis 4 Yaralı

Osmaniye'de yine bir kaza olayı yaşandı. Osmaniye'de sivil polis aracı ile otomobilin çarpışması sonucunda meydana gelen kazada 2 polis 4 kişi yaralandı.

Osmaniye'de İstiklal Mahallesi Musa Şahin Bulvarı üzerinde devriye görevi yapan polis memuru kontrolsüz döünüşünde 22 yaşındaki gencin kullandığı otomobile çarptı. Polis memurunun kontrolsüz dönüşten sonra çarptığı otomobilde 4 kişi yaralandı. Ayrıca 2 poliste olayda yaralı olarak kurtarıldı. Kaza sonucunda olay yerine polisler ve sağlık ekipleri geldi. Polisler meslek taşlarını kurtarmak için ve diğer kaza zedeleri kurtarmak için hemen sağlık ekiplerine haber verdi. 

Olay yerine gelen sağlık ekipleri sivil polisin aracında 2 sivil polisi yaralı şekilde kurtardı. Diğer araçta yaralı şekilde duran 4 kişiyide hemen olay yerinde müdahale yaparak kurtarıldı. Yaralılar devlet hastanesine kaldırıldı. Son alınan bilgilere göre araç içerisinden yaralı kurtulan 2 polisin sağlık durumu iyi olduğu öğrenildi. Diğer araçtan kurtarılan gençlerin ise sağlık durumu gayet iyi olduğu bildirildi.