Oynayacağı Reklam Filminden 2 Milyon TL Alacak

Ünlü şarkıcı hadise ekranların tanılan yüzü olmasından dolayı bir çok ünlü firmanın reklamlarını yapmıştı. Hadiseye gelen reklam tekliflerinin yoğun olması ile birlikte hadise bir ayakkabı firmasının markasının tanıtımını yaparak ayakkabı firmasının reklamında oynayacağı belli oldu.

Ayakkabı reklam filmi için ünlü şarkısı hadise kamera karşısına geçmeye hazırlanıyor. Ünlü şarkısı bu reklam filminden tam tamına 2 milyon TL alacağı belli oldu. Bir çok firmanın aranan yüzü ve bir çok firmanın reklamını yapan hadiseye reklam taleplerinin çok olduğu söyleniyor. Hadise bu defa bir firmanın markasının tanıtımı için reklamı için kamera karşına geçmeyi bekliyor. Ünlü şarkıcının reklamlardan aldığı ve alacağı para çok konuşuldu. 

Ünlü şarkısı ayakkabı firmasının markası için reklam yapmasının ardından alacağı para dudakları uçurtmaya yetti. Hadiye kamera karşısına çıkıp ayakkabı markasının reklamını yaparak tam 2 milyon TL alacağı ortaya çıktı. Hadise son olarak oynadığı tavuk reklamından tam tamına 1.5 milyon TL aldı. Son olarak oynadığı tavuk reklamından 1.5 milyon aldığı konuşulan şarkıcının, bu kez ayakkabı mağazalar zincirinin yüzü olacağı öğrenildi.