Paykasa Türkiye

Paykasa ihtiyaçlarınızda sizlere uygun yöntemler ve güvenilir işlemler sağlamak isteyebileceğiniz bir adres artık var.

Paykasa kullanıcılarına online ödeme işlemlerinde en güvenilir işlem yapma garantisini sunan bir sistemdir. İngiltere’de faaliyet gösteren Ceresline Voucher Limited firması tarafından tedavül edilen bu sistem yalnızca online ödemelerde kullanılabilmektedir. Paykasa aslında bir elektronik para sistemidir. Euro üzerinden alacağınız limitler dahilinde online ödemelerde güvenli şekilde alışveriş yapmanızı sağlamaktadır. Paykasa Türkiye satışları bu alanda faaliyet gösteren online satış siteleri üzerinden gerçekleştirilmektedir. 

Paykasa Neden Tercih Edilmeli?

Türkiye Paykasa kart, kredi kartı olmayan ya da kişisel bilgilerini ödemelerde kullanmak istemeyen kişiler tarafından tercih edilmektedir. İnternetin göstermiş olduğu hızlı gelişim e-ticarete de yansımış durumdadır. Hal böyle olunca internet üzerinden online olarak ödeme işlemleri de artış göstermiştir. Kötü niyetli kişiler tarafından uygulanan farklı yöntemlerle, online ödemeler sırasında kişisel bilgiler ve banka kartlarının bilgileri çalınabilmektedir. 

Birçok kişinin bu sebeple mağduriyet yaşadığı düşünüldüğünde kişilerin online ödemeler için güvenilir yollar bulmaya çalışma çabası da atış göstermiştir. Tam da bu noktada ülkemizde 2016 yılından bu yana yoğun şekilde kullanılmaya başlanan Paykasa sistemi devreye girmektedir. Paykasa Türkiye’de yoğun şekilde kullanılmaya başlayan bir sistem olarak en güvenilir online alışveriş imkanını sunmaktadır. 

Paykasa Türkiye’de Yasal Mı?

Gündemdeki en merak edilen konulardan biri olan Paykasa için en çok merak edilenlerden bir tanesi de Türkiye’de yasal olarak kullanılıp kullanılamayacağıdır. Paykasa Türkiye satış tamamen yasal olarak yapılabilmekte ve kullanılabilmektedir. Tamamen güvenilirlik üzerine kurulmuş olan sistem, güven konusunda şüpheye yer bırakmamaktadır. Türkiye’de yasal olarak kullanılabildiği gibi tüm dünyada tanınan bir sistem olduğu için yurtdışında da ya da yurtdışı alışverişlerinde de online olarak kullanılabilmektedir. 

Paykasa’nın Sahip Olduğu Özellikler Hangileridir?

Paykasa logosunu gördüğün her online satış sitesinde Paykasa ile ödeme yapmanız mümkün olacaktır. Paykasa’nın sahip özellikler ve sağladığı avantajlar şu şekilde sıralanabilmektedir;

Uluslararası olarak kullanılan bir sistem olduğu için geçerliliği büyük avantaj sağlamaktadır. 

Yüksek derecede güvenlik sağlamaktadır. 

Özel bir algoritma ile oluşturulan 16 haneli bir kodla kullanılmaktadır. Bu kod tek kullanımlıktır. 

Ön ödemeli olduğu için kopyalanamaz ya da üçüncü şahıslar tarafından kullanılamaz. 

İçerisindeki limit bittikten sonra kod otomatik olarak silinir. Yani iptal etmek için tekrar başvuru yaparak uğraşmanıza gerek kalmaz.

Paykasa satın alma seçeneklerinde banka ya da kredi kartı sahibi olmanız zorunlu değildir. Satın alma işlemini dilerseniz kredi ya da banka kartı ile dilerseniz EFT ya da havale ile gerçekleştirebilirsiniz. 

Kişisel bilgilerinizi içermediği için online ortamda korunursunuz. 

Kartınızı bozdurabilir ya da içerisinde kalan limiti kolaylıkla geri alabilirsiniz. 

Bir kez daha kullanmak istediğiniz yeni bir kart almanız gerekmektedir. Bu da sistemin güvenlik prosedürlerini güçlendirmektedir. 

Satın alma, ödeme yapma ya da bozdurma gibi işlemler dakikalar içerisinde hızlı bir şekilde gerçekleşir. Bu sayede zamandan da kazanırsınız. 

Paykasa İle Güvenli Online Alışveriş Seçenekleri

Paykasa ile ödeme yapmak sizlere güvenilir ve kaygısız bir online alışveriş deneyimi sunmaktadır. Kullanıcısının hiçbir kişisel bilgisiniz içermediği için gönül rahatlığı ile ödeme imkânı sağlar. Banka hesap bilgilerinizi, kredi kartı bilgilerinizi ve kişisel bilgilerinizi güvende tutarak online alışveriş yapabilirsiniz. Paykasa Türkiye’de gün geçtikçe daha fazla tercih bir ödeme yöntemi olarak, yüksek güvenlik avantajı sunmaktadır. Paykasa ile alışverişinizi yaparken ödeme işlemini de oldukça kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Yapmanız gereken;

Paykasa logolu sitelerde ödeme seçenekleri arasından Paykasa ’yı seçmek,

16 haneli Paykasa kodunuzu girmek,

Satın almayı onaylamak olacaktır. 

paykasa paykasa al paykasa satın al paykasa nedir?