Son zamanların en çok oynanan oyunu Pokemon GO şimdiye kadar bilenen tüm oyunların üstüne çıkarak rekor kırdı yerli, yabancı, çoluk çocuk, yetişkin herkesin çok beğenerek oynadığı Pokemon GO tüm oyunları devre dışı bıraktı. Pokemon GO oynar iken bu oyuna adeta bağlı kaldı bağımlılık yaptı.

Pokemon GO oynamak için dışarı akın etti herkesin elinde bir akıllı telefon Pokemon arayışına girdi çok eğlendiren bu oyun haberlere dahil oldu Pokemon GO'nun şimdiye kadar yeni oyunları çıkmasına rağmen pokemonc lar bu oyundan vazgeçemediklerini belirtti. Piyasada sürüle li henüz iki hafta olmamasına rağmen mobil marketlerde açık ara birinci sırada bulunan Pokemon GO’nun bildiğimiz mobil oyunlardan büyük farklılıkları bulunuyor. 

Aktif hayatın temelini hedefleyen Pokemon Go’yu oynayabilmemiz için evlerimizden çıkarak sokaklarda Pokemon GO kovalamaya başladı. Oyunun çalışmasının ardından elimizde telefonla sokaklarda haritaya bakarak Pokemon aramaya başlıyoruz ve Pokemon gördüğümüzde kameramız devreye giriyor. Şehrin çeşitli noktalarına giderek topladığımız poke toplarını kullanarak, kameramıza yansıyan Pokemonları yakalamaya çalışıyorlar. 

Herkesin severek oynadığı bu oyun herkesin severek ve eğlenerek oynadığı ve tüm oyunları devre dışı bıraktığı bir oyun olarak biliniyor. Pokemon GO yabancılar tarafından Türkiye'ye yansıyan ve en çok oynanan bir oyun oldu.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları