PTT Kargo Takip - Kargom Nerede ? Nasıl Öğrenebilirim ?

PTT Kargo takip sayesinde gönderi sonucunu öğrenerek elinize ne zaman geçeceğini öğrenebilirsiniz. Sizde hemen kargo takibi yapmak için aşağıdaki adımları inceleyebilirsiniz.

PTT Kargo Takip

PTT Kargo takip sayesinde her insanın gönderdiği eşya veya dosyaları takip etme şansı bulunuyor. Bu sayede gönderiler elimize ne zaman ulaşacak ? şu anda hangi aşamada ve daha fazlasını öğrenebiliyoruz. Uzun zamandır en iyi kargo hizmetini sunan PTT ile bu kolaylıklardan yararlanmak mümkün oluyor ve paketlerimizi adreslere güvenli bir şekilde gönderme fırsatına sahip oluyoruz. Hayatımızda kolaylıklar sunan bu sistem gittikçe yaygınlaşmaktadır. Nasıl kullanacağımızı öğrenmek için ise yapmamız gereken PTT'nin kendi İnternet adresini ziyaret etmektir. Bu sayede sistemde kargo takip bölümüne tıklayabilir, gönderiye hemen ulaşabilirsiniz. Elinize geçecek zamanı hesapladıktan sonra yapmanız gereken paketinizin elinize ulaşmasını beklemek. Oldukça uygun olan fiyatlandırma seçenekleri sayesinde ucuz yollar ile paketlerimizi teslim etme olanağı kazanırız. Kurumun sitesi üzerinde bulunan fiyatlandırma menüsüne basarak göndereceğiniz ürün yada paketler için ne kadar ödeyebileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Kargom Nerede Kaldı ?

Gönderdiğiniz kargonun nerede kaldığını öğrenmek için yapmanız gereken takip kısmından barkod numaranızı girmektir. Bu sayede gönderdiğiniz kargo bilgileri ayrıntılı bir şekilde karşınıza çıkar ve nerede olduğunu öğrenebilirsiniz.  Yapmanız gereken güvenli bir şekilde paketinizin elinize ulaşmasını beklemek ve içinizi rahat tutmaktır. Türkiye'de en güvenilir kargo hizmeti sunan PTT ile paketlerinize hiç bir zarar gelmeden gönderim yapabilir ve alabilirsiniz. Eğer geciktiğini düşündüğünüz paketiniz var ise 444 1 788 numaralı PTT Müşteri hizmetleri numarasını arayabilirsiniz. Size karşınıza çıkan müşteri temsilcisi yardımcı olmak için çalışacak, sizleri detaylı bir şekilde bilgilendirecektir.

Çalışma Saatleri

Her kurumun olduğu gibi Postane'de hafta sonları genelde kapalıdır. Buna ek cumartesi günleri bazı merkez şubeleri öğle saatine kadar hizmet vermektedir. PTT ile işi olanların bu yüzden hafta içi ellerini hızlı tutmalarında fayda vardır. Bu sayede işlemlerini kolaylıkla gerçekleştirebilir, gönderi ve alımlarını pratik bir şekilde gerçekleştirebilirler. Türkiye genelinde çalışma saatleri ve günleri ise aşağıda yer almıştır;

  • Hafta içi saat 08:30 - 12:30 (öğle molası ) 13:30  - 17:00 arası açıktır.

Neden PTT Kargo

Diğer kargo şirketlerine göre daha başarılı ve daha güvenli işlem yapılmaktadır. Gönderi verdiğiniz tarih itibari ile geç kalmadan yerine ulaşmasını sağlamakta ve paketlerinize zarar vermeyecek şekilde araçlara katılmaktadır. Elinize bir koli yada zarf içinde gelecek olan gönderileri teslim alana kadar içine başka hiç kimse tarafından bakılmaz. Gizlilik ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hassas bir çalışma yürütür.

PTT Kargo Takip