Sezer İnanoğlu, Zehirlenme Şüphesiyle Hastaneye Kaldırıldı

Yeşilçam'ın usta oyuncusu sezercik bir dönem adını Yeşilçam tarihine yazdırdı. Küçük sezercik olarak bildiğimiz sezer İnanoğlu gıda zehirlenmesi nedeni ile hastaneye kaldırıldı.

Çocuk yaşlarda ekranlara çıkan sezercik şimdilerde büyüdü ve kocaman adam oldu. Yeşilçam'ın efsane oyuncusu sezercik hastaneye kaldırıldı. Sezerciğin hastane ye kaldırılma nedeni ise gıda zehirlenmesi olduğu öğrenildi. Hastaneye kaldırılan usta oyuncusunun durumu ciddi olduğu hastane tarafından bildirildi. Sezercik sevenlerine büyük bir üzüntü verdi. 

Sezeciğin durumunun kötü olması sevenlerini adeta büyük bir üzüntüye boğdu sezerciğin iyi haberini bekleyen hayranları dualar ile sezerciğe destek verdi. Gıda zehirlenmesi nedeni ile hastaneye kaldırılan usta oyuncunun sağlık durumu iyi olmadığı ve sağlık durumunun kritik olduğu öğrenildi. Hastaneye kaldırılan sezerciğin doktorundan beklenen açıklama geldi. Usta oyuncu gıda zehirlenmesi yaşadığı için hastaneye kaldırıldığı. Ve durumunun ağır ve kritik olduğunun bilgisini hastane tarafından duyurdu.