Sinir Krizi Geçiren Ece Uslu'nun Dizisi Final Yapıyor

Ekranların sevilen dizisi dayan yüreğim adlı dizi final yapıyor. Dizinin final yapma sebebi ise ünlü oyuncu ece uslunun geçirdiği sinir krizinin neden olduğu söylentiler arasında yerini alıyor.

Ünlü oyuncu ece uslunun silikonları patlayınca sinir krizi geçirdi. Ve çekimlerin yapıldığı karavanda silikonları patlaması nedeni ile sinir krizi geçirip karavanı dağıtan ünlü oyuncunun baş rol aldığı dizinin sinir krizi geçirmesi sebebinden dolayı final yapacağı bekleniyor. Ekranlarının sevilen dizisi dayan yüreğim son anda final yapacağını açıkladı. 

Dizinin ekibi bu gün dizinin final olacağını açıkladı. Açıklamasını ise bu şekilde paylaştı. Güzel bir maceranın daha sonuna gelmiş bulunmaktayız. Dizimiz 'Dayan Yüreğim, 13. bölümde final yapacaktır. Haberini az önce yapımdan aldık ve sizlerle paylaşmak istedik. Herkese yardımları, sabrı ve desteği için sonsuz teşekkür ederiz diyerek dizinin final olacağının garantisini duyurdu. Dizinin final olma sebebi ise ece uslunun sinir krizi geçirdiği için final kararı verdikleri belli oldu.