Şoför Yolu Şaşırınca Otobüsü Çamura Sapladı

Adana'da yaşanan olay ise kadın otobüs şoförü yolunu şaşırınca otobüsü çamura sapladı. Yolcular 1 saat boyunca otobüsün çamurdan çıkarılmasını bekledi. Belirlenen açıklamalara göre kadın otobüs şoförü yanlış yola girince otobüsü çamura saplamak tan kurtulamadı.

Kadın şoför yolda dikkatli bir şekilde ilerlerken yoldan dönmesi gereken yeri şaşırınca olanlar oldu. Kadın şoför yolunu şaşırınca otobüsü çamura sapladı. Çamura saplanan otobüsü kadın sürücü kendi imkanları ile otobüsü çamurdan çıkarmayı başaramadı. Ve de hastaneye gitmek için otobüse binen 2 kadın yolcu hastaneye gidemedi. Ve 1 saat boyunca otobüste çaresizce bekledi. Otobüsün içerisinde bulunan öğrenciler okula yetişemedi. 

Otobüste bulunan hastalar ise hastaneye geç otobüsün çamura saplanmasından dolayı hastalar hastaneye geç kaldı. Kadın şoför ara sokak dar olduğu için ara sokaktan dönemediğini ve çamura saplandığını söyledi. Olay yerine yarım saat içerisinde iş makineleri geldi. Halat bağlanarak çekilen otobüs çamura saplanan yerden kurtarıldı. Çamurdan çıkarılan otobüsün içerisine tekrardan bayan şoför binip yolcuları ile yoluna devam etmek için hafif hafif ilerledi.