Son Dakika - Kurtlar Vadisi'nin Usta Oyuncusu Hayatını Kaybetti !

Kurtlar Vadisi Pusu dizisinin usta oyuncularından birisi olarak ekranların sevilen yüzü Payidar Tüfekçioğlu, bu akşam 21.40'ta tedavi gördüğü özel Acıbadem Hastanesi’nde hayatını kaybetti.

Karaciğer Nakli Bekliyordu !

Bir süredir Karaciğer nakli bekleyen usta oyuncu Payidar Tüfekçioğlu, tedavi gördüğü Acıbadem Hastanesinde bu akşam 21.40 civarında hayata gözlerini yumdu. Aynı zamanda seslendirme sanatçısı olarak tanıdığımız usta oyuncu, Ölümsüz Aşk, Naciye'yi Kim Sevmez, Hünkarın Bir Günü, Acayip Hikayeler, Kurtlar Vadisi Pusu, Yunus Emre, Aşkın yolculuğu, Sudan Bıkmış Balıklar gibi dizilerde yer aldı. Uzun yıllar efsane dizi Kurtlar Vadisi Pusu'da İbrahim karakterini canlandıran usta oyunu bu gün sevenlerine kötü haber verdi.

Payidar Tüfekçioğlu

Payidar Tüfekçioğlu

Payidar Tüfekçioğlu Kimdir ?

1962 yılında İzmir'de gözlerini dünyaya açan usta oyuncu,  Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro bölümünden mezun olmuştur. Bir süre Konservatuvar eğitimi gören oyuncu, daha sonra devlet tiyatrolarında çalışmaya başlamıştır. Yabancı film yıldızlarının'da dublaj olarak seslendirmesini yapmış, bilindik yüzlerin seslerinden bazıları şu şekilde yer almıştır. Sylvester Stallone, Bruce Willis, Samuel Jackson, Morgan Freeman, Clint Eastwood gibi Hollywood yıldızlarının seslerinden bizlere dublaj olarak hizmet vermiştir.

Usta oyuncuya Allah'tan rahmet diler, Yakınlarına Baş sağlığı dileriz.

Payidar Tüfekçioğlu Hayatını Kaybetti Vefat