Tırnak Uzatan Sirke Kürleri

Bir çok bakımlı bayanlar tırnaklarına fazlası ile önem vermektedir. Ancak tırnaklarımız yapmış olduğumuz işlerin sonucunda kırılabiliyor.

Bu tırnak kırılması ise bayağı bir can sıkıcı hale geliyor. Kırılmış olan bir tırnak bütün bakımlı tırnaklarımızın kesilmesine yol açabiliyor. Bazı bayanların ise tırnakları her ne yaparlarsa yapsınlar bir türlü uzamak bilmiyor. Bu yüzden sizler için tırnak uzatan sirke kürlerini sizler için burada açıklıyoruz. İşte tırnak uzatan sirke kürleri, - Bir tas ılık su - Bir tatlı kaşığı limon suyu - Bir tatlı kaşığı sirke - Bir çay kaşığı zeytinyağı - Bir çorba kaşığı tuz. 

Tüm malzemeyi bir tas ılık suyun içerisine ekleyin. Ellerinizi tutabildiğiniz kadar çok bu suyun içerisinde tutmaya gayret edin. Bu karışımı 10 günlük süre içerisinde her akşam uygulamanız tırnaklarınızı güçlendirecektir. Karışımı uyguladıktan sonra tırnaklarınızı limon ve badem yağıyla da ovabilirsiniz. Karışımı ayak tırnaklarınıza uygulamak için, malzemeleri birer kaşık artırmanız yeterlidir. Bu sayede uzun ve bakımlı tırnaklara kavuşmuş olacaksınız.