Türkiye Depremlerle Sarsılıyor

Dün akşam saatlerinde yine her zaman ki gibi korkutucu deprem meydana geldi. Dün akşam saatlerinde meydana gelen deprem korkutmaya yeterince yetti.

Dün akşam saatlerinde meydana gelen deprem ilk önce Adıyaman sonrasında Kahramanmaraş ve Van'da meydana geldi. Dün akşam Van'da 4.2 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Depremi hisseden kişiler büyük bir panik ve korku yaşadı. Akşam saatlerinde Adıyaman Samsat'ta 3.5 büyüklüğünde daha sonra Kahramanmaraş'ın Çağlayancerit ilçesinde 3.3 şiddetinde depremler meydana geldi. En son olarak depremin şiddeti Van'da hissedildi. 

Türkiye beşik gibi sallanmaya devam eder iken depremi hisseden kişileri büyük bir korku sardı. Depremin ardı ardına gelmesi iyi bir işaret olmadığı anlaşıldı. Van'da olan büyük depremi hala kimse atlatmış durumda değil iken beklenmedik anda Van'da yine dün akşam saatlerinde 4.2 büyüklüğünde deprem oldu. Depremi çok sayıda kişi hissetti. Depremin büyük bir şekilde meydana gelmesinden korkan Van halkı tekbirlerini herhangi bir olumsuzluklara karşı hazırladığı bilgisi geldi.