Ünlü Oyuncu Fatma Girik Hasta Yatağından Kalkıp Oy Kullandı

Ünlü sanatçı Fatma girik hasta yatağından kalkarak oy kullanmaya gitti. 75 Yaşındaki ünlü sanatçı Fatma girik kalça hastalığı nedeni ile ayakta durmakta zorluk çeker iken oy kullanmak için hasta yatağından kalktı.

94 yaşındaki annesi ile birlikte oy kullanmaya gitti. hastaneye kaldırılan ve kalça protezi ameliyatı geçiren 75 yaşındaki usta sanatçı Fatma Girik, hasta yatağından kalkıp 94 yaşındaki annesiyle birlikte oy kullandı. Ünlü sanatçı ayakta durmakta zorluk çeker iken oyunu kullanmak için İstanbul'dan kalkıp Bodruma oy kullanmaya annesi ile birlikte gitti. Fatma girik rahatsızlığından dolayı yürüyemez hale gelince kalçasından ameliyat oldu. 

Kalçasına protez takılan ünlü sanatçı ameliyat olduktan sonra evine yerleştirildi. Ancak ünlü sanatçı Fatma girik düşmesi sonucunda kalçasındaki protezi kırdı. 2. kez ameliyat masasına yatan Fatma girik ameliyatın üzerinden 6 ay geçmesinin ardından hemen İstanbul'daki evine gönderildi. Ünlü sanatçı Fatma girik ayakta duramaz iken oy kullanmak için hemen İstanbul'dan kalkıp oy için Bodruma 94 Yaşındaki annesi ile gitti.