Uyuşturucu Bağımlısı Genç, Sağlık Ekiplerinin Eve Girmemesi İçin Kapıyı Kilitledi

Denizli'de korkutucu bir olay yaşandı. Uyuşturucu bağımlısı genç kendini eve kilitleyerek polislere zorluk yaşattı. 21 yaşındaki uyuşturucu genç sağlık ekiplerinin kendisinin almaya kalkması üzerine kendini odaya kilitledi.

Denizli'de 21 yaşındaki uyuşturucu kullanan genci tedavi etmek için hastaneye götürmek üzere eve gelen sağlık ekipleri uyuşturucu kullanan genci tedavi olmaya ikna edemedi. Sağlık ekiplerinden korkan uyuşturucu bağımlısı genç kapıyı üzerine kilitledi. Sağlık ekiplerinin tüm çabalarına rağmen 21 yaşındaki uyuşturucu bağımlısı genç ikna olmadı. Olay yerine bir çok polis ekibi sevk edildi. Polis ekipleri genci ikna etmek için olaya el attı. 

Polisin ikna çabalarına olumlu sonuç veren 21 yaşındaki uyuşturucu bağımlısı genç sağlık ekipleri tarafından hastaneye kaldırıldı. Oğullarının uyuşturucu bağımlısı olması üzerine gencin anne ve babası Amateme baş vurmuştu. Sağlık ekipleri eve geldiğinde 21 yaşındaki genç kapıyı sağlık ekiplerine açmadı. Sağlık ekipleri gencin anne ve babasını arayıp durumu bildirdi.