Uyuşturucu Tacirleri Polise Uzun Namlulu Silahlarla Saldırdı

Ankara'da yine pes dedirten olay yaşandı. Başkent Ankara'da uyuşturucu çeteleri polise uzun namlulu silahlar ile saldırdı. Saldırganlar sokak aralarına kaçmayı tercih etti.

Polisler uyuşturucu çetenin arkasını bırakmadı. Ancak saldırganlar izini  sokak aralarına kaçarak kaybetti. Özel harekat polisi saldırganların saldırı yaptığı yerde operasyon başlattı. Başkent Ankara'da yüzleri kar maskesi ile kapalı uyuşturucu satıcıları çok sayıda polise uzun namlulu silahlar ile saldırıyı gerçekleştirdi. Polis uyuşturucuların peşini bırakmadı. Ancak uyuşturucu satıcıları ara sokaklara kaçarak izlerini kaybetmeyi başardı. 

Olay ise Başkentin Altındağ meydanında yaşandı. Yüzlerini kar maskesi ile kapatan uyuşturucu satıcıları çok sayıda mahalleye gelip uzun namlulu silahlar ile polise saldırdı. Polis saldırganlara anında tepki verdi. Polisin tepki vermesinden dolayı uyuşturucu satıcıları sokak aralarına kaçarak izlerini kaybetti. Özel hareket polisi olayın yaşandığı mahallede operasyon gerçekleştirdi. Zıhlı araçlar ile mahalleye giren ekipler uyuşturucu satıcıların yakalanması için büyük bir çalışma başlattı.