Van'da kan donduran olay, Van'da öğretmen öğrencisinin okulda çorabını çıkartıp yarı çıplak hale getirdi. Tam genç kıza cinsel istismarda bulunacaktı ki o sırada öğretmenin karısı aradı.

Öğretmen telefonu cevap vermek üzeri telefonu açar iken genç kız yarı çıplak bir şekilde hemen okul koridorundan fırlayarak kaçmaya kalktı. Türkiye'de sıklıkla karşımıza çıkan okulda cinsel istismar artık canları ağır bir şekilde yakıyor evli çocuğu olan öğretmenler 9-10 yaşlarındaki küçücük kız çocuklarına cinsel istismarda bulunuyor. Yine geçtiğimiz aylarda İzmir'de olduğu gibi bu kezde Van'da öğretmen kızın külotlu çorabını indirerek cinsel istismarda bulunmak istedi. 

Ancak öğretmenin karısı telefon ile öğretmeni arayınca kız çocuğu hızlı bir şekilde yarıya kadar indirilmiş külotlu çorabı ile hızlı bir şekilde koridordan kaçtı. Tüm bunları göz önünde bulundurarak artık çocuğumuzu kimseye emanet edemeyeceğimiz daha net bir şekilde ortaya çıktı. Bu kan dolduran olayın ardından polis öğretmeni göz altına aldı öğretmen tüm bu suçları inkar etti kamera kayıtlarını incelemek isteyen polise okul kayıtları verilmek istenmedi.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları