Vizyona giren yeni filmler

Bu hafta vizyona giren yeni filmleri sizlere tanıtmak istiyoruz. Kullanıcıların en sık aradığı yeni çıkan film aramalarında sizlerin ilgisini çekebilecek yeni film tanıtımlarını sunuyoruz.

Bu hafta vizyondaki filmler

Bu hafta vizyona giren ve izleyicilerin dikkatini çekecek filmlerden bazılarını tanıtmak istiyoruz. Sinema'da dilediğiniz zaman izleyebileceğiniz bu filmlerin şu andan itibaren büyük ilgi gördüğü ve sinema severler'in mutluluk ile karşılamalarını sağlaması ön görülmektedir. Evde veya dışarıda dolaşırken aklınıza bir film izlemek geldiğinde yapmanız gereken tek şey size en yakın bir sinema salonuna giderek en yeni çıkan vizyondaki filmleri izlemek ve güzel bir vakit geçirmektir. Sinema salonunda oturarak abur cubur atıştırmak ve filmi en heyecanlı dakikalarını hissederek yaşamak için sizlere tanıttığımız yeni filmleri kaçırmamanızı öneriyoruz.

Ayı Kardeşler 2 Büyülü Kış

Bu hafta vizyona giren diğer güzel bir film ise Animasyon türündeki Ayı kardeşler 2 Büyülü kış'tır. Sinema'da bu gün itibari ile izleyebileceğiniz filmde kristal tepelerin kar yağışı sonucu bembeyaz örtü ile kaplandığı ve güzel bir doğa görünümüne sahip olduğu zamanlardır. Fırtına sonrası gizemli hayvanların doğanın güzelliklerinde dolaşmaya başladığı ve yeni arkadaşlıklar edindiği anlar ortaya çıkmıştır. Fazla zaman geçmeden bu gizemli hayvanların peşine düşen ödül avcılarını tehlike olarak gören ayı kardeşlerin ve bir oduncunun iş birliği yaparak avcılara karşı verdikleri mücadele konu ediliyor.

Ölüm Alfabesi: Kötülüğün Başlangıcı

Filmde teknolojik araçları kullanarak sahte ruh çağırma eyleminde bulunan bir ailenin hayat hikayesine yer veriyor. Dul olan anne ve 2 güzel kızının bu yol ile para kazanmaya çalıştığı ve daha sonra kızın etkilenerek bu ruh çağırma tahtasının etkisine kapıldığı anları görüyoruz.

İkinci Şans

Baş rollerini Özcan Deniz ve Nurgül Yeşilçay'ın paylaştığı romantik ve dram tarzında bir film bu gün itibari ile vizyona girmiştir. Filmin konusunda Matematik öğretmeni olan güzel bir kadın ( Yasemin ) ile Et lokantası sahibi olan ( Cemal ) in yollarının kesiştiği ve hayatlarında yaşadıkları en güzel anlatı tattıkları zamanları yaşamaya başladıklarını anlatıyor. Yasemin eski evliliğinin verdiği eski sıkıntılardan kurtulmaya çalışmakta olan bir bayan ve Cemal onu mutlu etmeye çalışan bir aşıktır. 

film vizyon sinema