WhatsApp'ta bir çok özel uygulamalardan sonra en çok popüler olan mesajlaşmaların ardından WhatsApp'a para transferleri başlıyor. WhatsApp kullanıcıları artık birbirlerine pata transferleri yapabilecek. WhatsApp' kullanıcılarına artık daha büyük hizmetler sunmaya devam ediyor.

Son dönemde platforma entegre ettiği özellikler ile adını sıkça duyuran WhatsApp, çok konuşulacak bir özellik için düğmeye basıyor. WhatsApp yetkileri tarafından duyurulan bir özellik daha artık aktif duruma gelemeye hazırlanıyor. Facebook ile hemen hemen aynı kullanıcılara sahip olan WhatsApp yeni özellikleri sayesinde bir çok uygulamayı geride bırakarak kullanıcılarına daha iyi bir uygulama getiriyor. 

WhatsApp kullanıcıları artık birbirlerine para transfer edeceğini açıklayan WhatsApp yeni uygulamasını aktifleştirmeye kendini hazırlıyor. Yeni dönemde ile WhatsApp'a yeni mobil uygulama mesajlaşma özelliği geleceği açıklanıyor. WhatsApp kullanıcılarını büyük bir heyecan şimdiden kaplamış durumda olduğu belirlendi. WhatsApp kullanıcıları şimdiden büyük bir heyecanla yeni uygulamaları bekliyor. Kullanıcılar şimdiden WhatsApp için sabırsızlanıyor.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları