Yaşlı Adamın Kaçırdığı 17 Yaşındaki Kız 12 Gün Sonra Kurtarıldı

Mardin'de yaşayan ailenin 17 yaşındaki kızları komşuları tarafından kaçırılmıştı. Olay ise 50 yaşındaki adam evli ve 7 kız çocuk babası olduğu için erkek çocuk istemesinden dolayı olay kaynaklandı.

50 Yaşındaki yaşlı adam komşularına giderek 17 yaşındaki kızı kuma olarak kendisine istedi aile bu konuya hayır deyince yaşlı adam 17 yaşındaki kızlarını zorla kaçırıp ortadan kayboldu. Polisin devreye girmesi ile birlikte 12 gün sonra 17 yaşındaki kızları polis tarafından kurtarılarak ailesine teslim edildi. 17 Yaşındaki genç kızı kurtarmak için polis kızın tutulduğu eve operasyon gerçekleştirdi. 

Evin etrafını saran polis ekipleri, uyarılara rağmen kapının açılmaması üzerine çilingirle çelik kapıyı açtırdı. Polisler evde bulunanları etkisiz hale getirerek, kaçırılan S.M.,'yi kurtardı ve ailesine teslim etti. Polis ekipleri, H.S.'yi evlenmek amacıyla kaçırdığı belirtilen M.A.S. ile ona yardım eden 2 kişiyi de gözaltına aldı. Yetkililer, olayla ilgili soruşturmanın sürdüğünü belirtti. 

50 Yaşındaki adam ifadesini ise 7 çocuğum var hepside kız erkek çocuğum olması için kaçırdım dedi. 17 Yaşındaki kızın ailesi kızlarının kurtulması ardından büyük mutluluk yaşadı kızlarını gözü gibi bakan aile şimdi kızlarının üzerine titriyor ki bir daha bu şekilde zarar görmesini istemiyor ailenin sonunda yüreği acı yerine sevinç kapladı.