Youtube Para Kazanmak

İnternetten para kazanma siteleri arasında yer alan Youtube sitesinde artık sizlerde para kazanabilirsiniz. Youtube ile para kazanmak için yapmanız gerekenleri sizlere alt kısımda yazacağız.

İnternetten para kazanmak isteyen bir çok insan var ve ek gelir işlerini yaparak para kazanmak istiyorlar. Bizlerde bu nedenden internetten para kazanmak isteyen kullanıcılara önerilerde bulunmak istedik. Öncelikle Youtube ile para nasıl kazanılır? bunun hakkında bilgiler verelim.

Youtube ve Google bir olduğu için öncelikle bir Google hesabınızın olması lazım. Google hesabınızı aktif ettikten sonra Youtube giriş yapın ve orada Youtube profilinizi ve kanalınızı oluşturun. Daha sonra kanalınıza bir açıklama vede başlık giriniz. Kanal işlemini tamamladıktan sonra video yüklemeye başlayın ve ne kadar güzel video yükleme yaparsanız o kadar çok kazanırsınız.

Para kazanmak için öncelikle bir Adsense hesabınızın olması gerekiyor. Bunu yapmak için Adsense kayıt olun ve Youtune hesabınızı birleştirip para kazanma seçeneğini aktif ediniz. Aksi takdirde videolar üzerinden para kazanamazsınız. Para kazanma etkin olduktan sonra videoları yükleyin ve her video yüklediğinizde para kazanmayı aktif edin. 

Bu sayede sizlerde artık videolar üzerinden para kazanmaya başlayabilirsiniz. Ne kadar çok kazanmak isterseniz o kadar ilgi çekici ve beğenilen videoları paylaşmanız sizin için daha çok gelir getirecektir. Yalnız dikkat etmeniz gereken bir konu daha var. Bu konu ise sizlerin Youtube video yüklerken, videoların telif hakkı olmadığına dikkat etmenizdir. Kendiniz video yaparak yayınlayın ve kazanmaya başlayın.

youtube youtube para kazanmak internetten para kazan youtube gelir google adsense